Ausinės Samsung Level U Bluetooth Juodos

Stilius ir patogumas
Samsung Level U idealus pasirinkimas aukštos kokybės muzikos mėgėjams. Dėl minkštos ir lanksčios uretano jungties Level U belaidžių ausinių kaklą apjuosiantis dizainas užtikrina išskirtinį dėvėjimo patogumą. Reguliuokite kaklo juostą, kad visiškai ją pritaikytumėte prie savo kaklo dydžio. Ergonomiško dizaino, hibridiniai ausų kištukai taip pat užtikrina, kad ausinės tvirtai laikytųsi, kad ir kur eitumėte. 

Daugiau baterijos energijos
Level U belaidės ausinės leidžia klausytis muzikos iki 10 valandų, priimti balso skambučius iki 11 valandų ir gali veikti iki 500 valandų budėjimo režimu. Naudodami Level U belaides ausines galite nebesijaudinti, kad jūsų ausinių baterija išseks.

Aiški balso kokybė
Dėl dviejų integruotų mikrofonų Level U belaidės ausinės užtikrina tikslų ir aiškų balso skambučių garso atkūrimą. Mėgaukitės itin aiškia skambučio kokybe dėl NR ir EC triukšmą ir aidą mažinančios technologijos.

Lengvai pasiekiami valdikliai
Integruoti garso reguliavimo, pirmyn / atgal ir groti / stabdyti mygtukai leidžia patogiai pasiekti Level U belaidžių ausinių funkcijas ir jums nereikia išsitraukti savo suporuoto įrenginio. Iškilūs mygtukai leidžia jums itin lengvai pasiekti visas funkcijas net tada, kai keliaujate.

Level app
Patogi „Level app“ leidžia jums pritaikyti klausymosi patirtį pagal savo poreikius. „Level app““ taip pat jums pateikia svarbiausią informaciją, įskaitant įspėjimus apie praleistus skambučius, žadintuvo informaciją, suplanuotus įvykius ir likusią akumuliatoriaus įkrovą, per teksto skaitymo funkciją (TTS) ir vibruojančius perspėjimus.

 

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Įveskite kodą apačioje: