Prekių pristatymas

Prekės įsigytos Telemarket.lt  internetinėje parduotuvėje, pirkėjams pristatomos per LP EXPRESS siuntų tarnybą. Siuntos pristatymo trukmė nurodyta kiekvienos prekės aprašyme. Išskirtiniais atvejais pristatymo terminas gali prailgėti 1-2 darbo dienomis, nei nurodyta prekės aprašyme.  Atlikdami pirkimą galite pasirinkti iš keturių, pirktos prekės, gavimo būdų:

 

1.  Prekės pristatomos nurodytu adresu:

Pasirinkus šį pristatymo būdą Jūs prekę gausite pirkimo metu nurodytu adresu (namų, darbo ar k t.). LP EXPRESS kurjeriai prekes pristato darbo dienomis 8-17 valandomis. Prieš pristatydamas prekę, kurjeris su Jumis susisieks ir patikslins Jums tinkamą pristatymo laiką. Šis pristatymo būdas kainuoja €3,60 (perkant dvi ar daugiau prekių, pristatymas nemokamas). Pristatymas į Kuršių Neriją papildomai nekainuoja. Siuntimas į užsienį kainuoja papildomai. Dėl siuntimo įkainių kreipkitės telefonu arba el. paštu.

Svarbu:

• Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę.

• Pastebėjus siuntos pažeidimą, dalyvaujant kurjeriui yra privaloma surašyti pastabas apie siuntos pažeidimus arba atsisakyti priimti siuntą.

• Priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai ir tai gali apsunkinti bet kokių pretenzijų dėl prekės išorinių pažeidimų nagrinėjimą. Bet kuriuo atveju, įsipareigojimai dėl prekės garantijos lieka galioti.
 

2.  Prekės pristatomos į pasirinktą LP EXPRESS 24 savitarnos terminalą:

Pasirinkus šį pristatymo būdą prekes galite atsiimti viename iš  LP EXPRESS 24 savitarnos terminalų. Šis pristatymo būdas kainuoja €2,40 (perkant dvi ar daugiau prekių, pristatymas į savitarnos terminalą nemokamas). Pirkimo metu galite pasirinkti Jums patogiausią terminalo vietą (savitarnos terminalų vietas galite pasižiūrėti čia). Savitarnos terminalai yra pastatyti prie didžiųjų prekybos cenrų ir siuntas iš jų atsiimti galima 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Pristačius siuntą į terminalą, Jūs būsite informuoti SMS, kurioje nurodytas PIN kodas, kurį suvede į terminalą, galėstite pasiimti siuntą. Siuntos terminale saugomos 72 valandos po pristatymo.